Medycyna naturalna w Warszawie

medycyna-min

Zastanawiasz się, na co pomaga medycyna wschodu? Standardowe metody leczenia nie przynoszą oczekiwanych skutków? Odwiedź Gabinet Medycyny Chińskiej Noah Defu! W ofercie znajdziesz nie tylko akupunkturę, ale także masaż chiński, bańki chińskie czy ziołolecznictwo.

Zastanawiasz się, na co pomaga medycyna wschodu? Standardowe metody leczenia nie przynoszą oczekiwanych skutków? Odwiedź Gabinet Medycyny Chińskiej Noah Defu! W ofercie znajdziesz nie tylko akupunkturę, ale także masaż chiński, bańki chińskie czy ziołolecznictwo.

Czym jest akupunktura?

Akupunktura pozwala na terapię wielu schorzeń – m.in. rozmaitych bólów, kłopotów z układem nerwowym czy oddechowym. Poprzez nakłuwanie ciała pacjenta specjalnymi igłami, stymuluje się konkretny obszar, co natomiast przynosi ulgę w określonym stanie chorobowym lub zniweluje ból różnych części ciała. Zabieg jest w pełni bezpieczny
i bezbolesny. W Gabinecie używane są wyłącznie jednorazowe igły najwyższej jakości. Pacjenci opisują moment wkłucia jako lekki dyskomfort zbliżony do ukąszenia owadów.

Poza klasyczną akupunkturą, znaną ludzkości od setek lat, w Noah Defu wykonywana jest także akupunktura głowy. Jest to stosunkowo nowy system i z pewnością można uznać go za współczesny. Metoda ta jest przede wszystkim skuteczna w leczeniu ostrych i przewlekłych zaburzeń układu nerwowego, takich jak stan po zawale, urazy głowy czy zaburzenia czucia. Pierwsze efekty nakłucia bardzo często są widoczne już po paru minutach.

Kiedy warto odwiedzić Gabinet Medycyny Chińskiej Noah Defu?

Z roku na rok, medycyna naturalna zyskuje na popularności. Dlaczego? Staramy się dążyć do jak najłagodniejszego, a jednocześnie jak najskuteczniejszego raczenia sobie z różnymi dolegliwościami. Bańki chińskie idealnie sprawdzą się przy leczeniu chorób i stanów zapalnych górnych dróg oddechowych. Tradycyjny masaż – poza oczywistymi walorami relaksacyjnymi – wspomaga spięte i zmęczone siedzącym trybem życia mięśnie i rozluźnia kręgosłup. Gabinet Medycyny Chińskiej Noah Defu oferuje także sprawdzone mieszanki ziół, które działają antyoksydacyjnie, wspomagają proces trawienny i wzmacniają włosy, skórę i paznokcie.

Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy jesteśmy wyjątkowo narażeni na przeziębienia i grypę, warto o siebie zadbać. Wykwalifikowany personel, który praktykę zdobywał w najlepszych placówkach medycznych w Pekinie, zatroszczy się o Twoje zdrowie. Tajniki chińskiej, tradycyjnej medycyny łączy się tu z konwencjonalną wiedzą medyczną. Doświadczenie w pracy z pacjentami dotkniętymi różnymi chorobami sprawia, że każdy przypadek traktowany jest tu wyjątkowo. Zespół szuka przyczyny dolegliwości, a następnie – wraz z pacjentem – uzgadnia się najlepszą możliwą drogę mogącą ulżyć w bólu, a docelowo całkowicie go wyeliminować.

Gabinet Medycyny Chińskiej Noah Defu znajduje się na ulicy Puławskiej 39 w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top