A&P Folie – tu znajdziesz odpowiednią folię budowlaną

folia budowlana

A&P Folie to firma działająca w branży budowlanej, z siedzibą w Pawłowie w Województwie lubelskim. Oferuje szeroki asortyment różnego rodzaju folii budowlanych, folii tunelowych, membran dachowych i czarnych agrotkanin. Jeśli robisz remont, prace konstrukcyjne lub wykończeniowe albo prowadzisz uprawy rolne wymagające izolacji od szkodliwych warunków pogodowych – polecamy odwiedzić stronę firmy.

Agrotkaniny w ofercie A&P Folie

Na sklepie internetowym A&P Folie znajdziesz czarne agrotkaniny o gramaturze 100g, w siedmiu wariantach rozmiarowych. Te materiały pozwalają na zachowanie odpowiedniej wilgotności gleby i chronią uprawy przed rozwojem chwastów. Agrotkaniny wykorzystuje się w sadownictwie, ogrodnictwie i szkółkarstwie. Agrotkaniny dostępne w sklepie A&P Folie są odporne na gnicie i promieniowanie UV. Są znakowane w linie, co pomaga właściwie ustawić doniczki na zagonach.

Folie budowlane

W kategorii folii budowlanych oferta A&P Folie obejmuje atestowane folie czarne w kilku rozmiarach i gramaturach oraz paroizolacje. Czarne folie z atestem służą do izolowania przed wilgocią posadzki i wylewki. Ponieważ nie przepuszczają wody, używane są jako warstwa poślizgowa w nawierzchni tarasów. Pozwala to na odparowywanie wilgoci ze świeżego betonu. Folia pełni również funkcję paroszczelną w konstrukcjach szkieletowych, służy jako osłona ścian, stolarki budowlanej i połaci dachowej w trakcie prac wykończeniowych.

Paroizolacje służą do ochrony elementów konstrukcyjnych budynków przed parą wodną i wiatrem. Chronią przed utratą ciepła w pomieszczeniach, są łatwe w montażu i elastyczne. Folie paroizolacyjne stosuje się również jako podkład pod podłogi z paneli. Na stronie A&P Folie znajdziesz potrzebny ci produkt.

Folie tunelowe

Folie tunelowe to bezpośrednia ochrona upraw przed szkodliwym działaniem środowiska. Dostępne w sklepie A&P Folie produkty są elastyczne, wytrzymałe na rozdarcie i inne uszkodzenia. Świetnie izolują rośliny, utrzymując optymalne warunki dla ich wzrostu. Wybierzesz tu spośród kilku wariantów dwu- i cztero-sezonowych, o różnych rozmiarach.

Membrany dachowe

Membrany dachowe mają zastosowanie do ochrony termoizolacji przed wodą w konstrukcjach dachowych. Używa się ich również jako izolacji od wiatru w konstrukcjach szkieletowych – drewnianych i stalowych. Membrana odprowadza parę wodną znajdującą się z pomieszczeń, niwelując wilgoć w budynku. Jest odporna na rozerwanie i posiada stabilizator UV. Na A&P Folie znajdziesz membrany dachowe trzy- i czterowarstwowe, o różnych gramaturach.

Poszukując materiałów do remontu, budowy, czy do ogrodu, warto zapoznać się ze stroną A&P Folie. Szeroki asortyment i fachowe doradztwo pozwolą ci dokonać właściwych zakupów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top