5 najważniejszych powodów, dla których warto postawić swój sklep na Shopify

shopify

W ostatnich latach zakupy online w branży detalicznej eksplodowały. Dlatego coraz więcej firm rezygnuje ze sklepów stacjonarnych i decyduje się na sprzedaż swoich produktów online. Dzięki sklepowi internetowemu nie tylko pozbędziesz się kosztów związanych ze sklepem fizycznym, ale możesz także dotrzeć do szerszej bazy konsumentów. Korzystając z Shopify, właściciele sklepów e-commerce mogą założyć sklep w dowolnym miejscu i używać go do sprzedaży swoich produktów klientom na całym świecie. Oto kilka innych powodów, dla których Shopify jest korzystne dla właścicieli sklepów internetowych.

Łatwy w użyciu

Shopify to przyjazna dla użytkownika platforma e-commerce, idealna dla właścicieli firm, którym brakuje wiedzy technicznej. Jest to łatwe w utrzymaniu narzędzie, a po skonfigurowaniu jest niezwykle wygodne w obsłudze. Ta platforma eliminuje ból głowy związany z kodowaniem, instalacją oprogramowania i wyborem usługi hostingowej. Możesz nawet wybierać spośród wielu motywów i odpowiednio dodawać funkcje za pomocą aplikacji.

Atrakcyjne projekty graficzne

Podobnie jak w przypadku sklepu fizycznego, wygląd i projekt Twojego sklepu internetowego są bardzo ważne, jeśli chodzi o przyciąganie klientów. Sklep internetowy, który wygląda nieprofesjonalnie, może skutkować utratą zainteresowania i porzuceniem produktów w koszyku. Tworząc sklep internetowy w Shopify, możesz wybierać spośród setek gotowych szablonów i motywów.

Łatwa i tania konfiguracja

Konfiguracja sklepu opartego na Shopify nie wymaga dużych umiejętności. Jeśli jednak sami nie będziemy w stanie sobie z tym poradzić, możemy skorzystać z pomocy specjalisty. Na oferteo.pl znajdziemy dziesiątki osób specjalizujących się w tworzeniu stron i sklepów internetowych (również tych opartych na Shopify).

Ochrona danych

Ataki hakerskie są powszechne, dlatego cyberbezpieczeństwo jest niezbędne, jeśli chodzi o prowadzenie biznesu e-commerce. Nowe sklepy internetowe mogą być szczególnie podatne na cyberataki, a jeden zły ruch może prowadzić do katastrofalnych konsekwencji. Shopify zapewnia nie tylko zgodność z zabezpieczeniami, ale także zapewnia właścicielom firm ochronę przed hakerami. Shopify może pomóc chronić Twój start-up od samego początku i chronić Twoją firmę oraz klientów przed cyberprzestępczością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *