Klimatyzacja – zaufaj sprawdzonej firmie

klimatyzacja

Myślałeś kiedyś o tym, jaki wpływ mają warunki temperaturowo-wilgotnościowe w miejscu, w którym przebywasz? Tak naprawdę ma to ogromne przełożenie nie tylko na Nasze codzienne samopoczucie, ale – a może przede wszystkim – na stan Naszego zdrowia. Ciężko jest samemu zapewnić optymalne warunki cieplne w pomieszczeniach, dlatego też z myślą o ułatwieniu tego zadania powstały klimatyzatory. Jest to najprostszy, a zarazem opłacalny sposób nie tylko na schłodzenie pomieszczeń w upalne dni, ale także na dogrzanie ich w niepogodę.

Dla kogo klimatyzacja jest odpowiednia?

Kiedyś na zakup klimatyzatora mogły sobie pozwolić tylko najzamożniejsze osoby. Obecnie jest to urządzenie dostępne dla każdego, a jego użytkowanie staje się banalnie proste, kiedy jest serwisowane przez doświadczonych fachowców.

Nasza firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. W zakresie świadczonych usług kompleksowo zajmujemy się:

 • fachowym doradztwem doboru odpowiedniego urządzenia,
 • montażem klimatyzatora,
 • serwisem klimatyzacji i wentylacji.

A to wszystko w konkurencyjnych cenach oraz z gwarancją dotrzymania wysokiej jakości świadczonych usług. W codziennej pracy kierujemy się dobrem klienta i wysoką dbałością przy zachowaniu najwyższych standardów. Nowoczesność, innowacyjność oraz duży naciska na stały rozwój to coś, co wyróżnia Nas na rynku. To właśnie dlatego zaufało Nam mnóstwo klientów i stale poszerzamy to liczne grono.

W mieszkaniu, w domu, a może w miejscu użyteczności publicznej?

Niezależnie od tego, gdzie planujesz zamontowanie klimatyzacji – my się tym zajmiemy. Nasza firma posiada urządzenia tylko od sprawdzonych producentów najbardziej znanych marek, które od lat cieszą się dobrą sławą. Wszelkie prace są dokonywane z należytą starannością. Nie musisz martwić się o kompetencje Naszej kadry, ponieważ posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia do świadczenia usług klimatyzacyjnych, które są potwierdzone certyfikatami.

Utrzymanie stałej temperatury oraz możliwość jej regulacji zapewnia niesamowicie duży komfort przebywania w pomieszczeniu. Jest to szczególnie ważne nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także w dużych obiektach handlowych, przemysłowych, czy też biurach. Wpływa to nie tylko na komfort pracowników tych miejsc, ale także jest wyrazem dbałości o klienta. A wiadomo, że zadowolony klient jest podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.

Jesteśmy wysoce mobilni i działamy na terenie:

 • Warszawy,
 • Piaseczna,
 • Janek,
 • Nadarzyna,
 • Magdalenki,
 • wszelkich okolicznych miejscowości.

Jakie są rodzaje montowanych przez Nas klimatyzatorów?

Uwzględniając miejsce montażu klimatyzatora dzielimy je na:

 • ścienne – są to najprostsze w montażu modele, cechujące się stosunkowo tanim serwisem oraz estetycznym wyglądem;
 • podłogowo-sufitowe – głównie swoje zastosowanie znajdują w sklepach,
 • kasetonowe – wykorzystywane w dużych pomieszczeniach, umieszczone w przestrzeni podwieszanego sufitu,
 • kanałowe – głównie używane w obiektach zajmujących się przemysłem, potrzebują specjalnych kanałów, przez które rozprowadzane jest powietrze.

Co w przypadku awarii?

logo-klimarek2-011Nie zostaniesz sam z problemem. Wystarczy jeden telefon, a Nasi pracownicy zjawią się u Ciebie i podejmą szeroką diagnostykę problemu. Możesz liczyć na przegląd oraz naprawę uszkodzonego urządzenia, a także kontrolę jego sprawności, znalezienie ewentualnych nieszczelności i wyeliminowaniu wszelkich usterek, uniemożliwiających jego poprawną pracę.

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego na stronie Klimarek.pl Każda owocna współpraca zaczyna się od pierwszego kroku – kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top